Aanbod: Hotel

Naar Resultatenlijst

Objectkenmerk: 1418 Stuur Door Print
Locatie:
Droft 3
52156 Monschau-Rohren
Ligging: Het object ligt op loopafstand van de toeristische plaats Monschau in de Eifel, (driekwartier rijden vanaf Limburg). In deze plaats kan men nog tot rust komen in tegenstelling tot het zeer drukke Monschau. In de zomer zijn er volop fiets- en wandelroutes op loopafstand van het hotel alsmede een rodelbaan. In de winter lopen er langlaufroutes vanaf het hotel en bestaat er de mogelijkheid om in de omgeving te gaan skiën of een sneeuwscooter te huren.
Omschrijving: 3* Hotel De Lange Man heeft 23 kamers welke allemaal zijn voorzien van een douche en toilet alsmede een restaurant. Het restaurant beschikt over 60 zitplaatsen en heeft een prima keuken alsmede een automatische kegelbaan, kinderspeelruimte, Finse sauna, solarium, massagebank, power plate, midgetgolf, tuin met een buiten terras met 50 zitplaatsen, jeu de boulebaan en een eigen parkeerplaats. Het beschikt ook over een rookvrije lounge.

Tevens zijn er 3 ruime appartementen.

Een vergunning voor uitbreiding van het restaurant aanbouwen van 10 hotelkamers en een binnenlift zijn aanwezig.

Het bedrijf is hoofdzakelijk gericht op Nederlandse en Belgische gasten. Men spreekt er Nederlands. Door deze unieke formule is er bij geen concurrentie in Monschau.
Omzet / Indicatie: Hoge omzet.
Inventaris/Goodwill: De inventaris is ter overname.
Verplichtingen: Er zijn geen verplichtingen welke koper over dient te nemen.
Registergoed: Koop en/of huur van het onroerend goed is bespreekbaar. De vraagprijzen hieromtrent zijn in een persoonlijk gesprek verkrijgbaar.

Een privé woning is aanwezig en ligt achter het hotel.

Eventuele overname van de 3 appartementen is mogelijk maar hoeft niet persé.
Contactpersoon: Jo Ladenstein